Bugun...Boehringer Ingelheim, Technology and Innovation Summit etkinliği ile çalışanlarını sektörün inovatif çözümleriyle buluşturdu

Boehringer Ingelheim Türkiye tarafından düzenlenen Technology and Innovation Summit etkinliğiyle sağlık alanında dijital dönüşüme ışık tutuldu.

facebook-paylas
Tarih: 03-03-2020 18:52

Boehringer Ingelheim, Technology and Innovation Summit etkinliği ile çalışanlarını sektörün inovatif çözümleriyle buluşturdu

Boehringer Ingelheim Türkiye tarafından düzenlenen Technology and Innovation Summit etkinliğiyle sağlıkta dijital dönüşüme ışık tutuldu. Etkinliğe Boehringer Ingelheim Türkiye merkez ofis çalışanlarının yanı sıra uluslararası rollerde yer alan teknoloji ekipleri, saha ekiplerindeki dijital elçiler ve teknoloji firmaları katıldı. Boehringer Ingelheim Türkiye Genel Müdürü Evren Özlü’nün açılış konuşmasının ardından, Sertaç Doğanay’ın güncel teknoloji trendlerini anlattığı oturumla devam eden etkinlikte katılımcılar, gün boyunca inovatif gelişmeleri deneyimledi.

İlaç sektöründeki dijital dönüşüm süreci aktarıldı

Hem İnsan Sağlığı hem de Hayvan Sağlığı alanında atılan dijital adımların katılımcılara aktarıldığı etkinlikte ilaç sektöründeki dijital dönüşüm süreci, araştırmalar, dijital bakım ve teknoloji konularına ilişkin gündemdeki önemli projeler masaya yatırıldı.

 

Boehringer Ingelheim Türkiye Genel Müdürü Evren Özlü yaptığı açılış konuşmasında, “Dijital dönüşüm, şirketin global ve bölgesel düzeydeki önceliklerinden biri. Hastalıkların tedavi sürecinde dijital dönüşümün sağladığı katkı ve kullanılan teknoloji önemli bir rol oynuyor. Teknolojiden ve dijital araçlardan faydalanarak yenilikçi tedavilerimizi hastalara ulaştırabiliyor ve daha iyi hizmet verebiliyoruz” dedi.

Etkinlik Türkiye Genel Müdürü Evren Özlü’nün açılış konuşmasının ardandan, Dr. Sertaç Doğanay’ın güncel inovasyon ve dijital trendlerini aktardığı sunum ile devam etti. Açılış sonrası katılımcılar gün boyu stantları gezerek farklı teknolojik ve inovatif ürünleri deneyimleme fırsatı buldu. Sanal gerçeklikten hologram teknolojisine, canlı yayın çözümlerinden sanal toplantılara, yapay zeka çözümlerinden arttırılmış gerçekliğe kadar birçok teknolojik araç katılımcıların beğenisine sunuldu.

Çeşitli oyunlar ve yarışmalarla eğlence düzeyinin yüksek tutulduğu etkinlikle ilgili Boehringer Ingelheim Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü Berk Ozantürk dijital değişimin günümüzde sadece IT ya da teknik ekiplerin sayesinde değil, bütün çalışanların koordineli bir şekilde hareket etmesiyle gerçekleştirilebileceğine değindi. Katılımcıların yenilikçi teknolojileri tecrübe etmesini sağlayabilmek adına böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Ozantürk, bu etkinliğin katılımcılara ilham kaynağı olmasını hedeflediklerini de vurguladı.  Boehringer Ingelheim Türkiye Dijital Dönüşüm Müdürü Ufuk Balcı ise amaçlarının sağlık profesyonellerine güncel bilgi ve çözümleri inovatif teknolojilerden faydalanarak mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi ile aktarmak olduğunu söyledi.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İLAÇ SANAYİ Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI