Bugun...Gebeliğe İlişkin En Doğru ve Hızlı Sonuç Predictor

Hamilelik ihtimali olan kadınların çoğu önce evde uygulanan gebelik testlerini uygulamayı tercih ediyor.

facebook-paylas
Tarih: 14-12-2020 15:36

Gebeliğe İlişkin En Doğru ve Hızlı Sonuç Predictor

Gebeliğe İlişkin En Doğru ve Hızlı Sonuç Predictor

Hamilelik ihtimali olan kadınların çoğu önce evde uygulanan gebelik testlerini uygulamayı tercih ediyor. Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı araştırmaya göre jinekologların en güvendiği marka olan Predictor, adet gecikmesinden 6 gün önce sonuç veren Predictor Early, beklenen adet gününde ve sadece 1 dakikada sonuç veren Predictor Express gebelik testleri ile hamileliği %99’un üzerinde doğruluk oranıyla tespit edebiliyor.

Jinekologların en güvendiği marka olan Predictor, sunduğu testlerle hamilelik şüphesi olan kadınlara en erken, hızlı ve doğru sonucu veriyor. Gebelik testleri, kadınların idrarında bulunan bir hamilelik hormonu olan HCG miktarını ölçüyor. Hamile kalındığı andan itibaren vücut gebelik hormonu HCG üretmeye başlıyor ve gittikçe artan bu hormon idrarda tespit edilebiliyor. Hamile olmayan kadınlarda normal HCG seviyesi 5 mlU/ml'den azken, hamile kadınlarda bu oran daha yüksek miktarda görünüyor. Yapılan laboratuar çalışmalarına göre Predictor gebelik testleri, bu hormonun varlığını  %99'un üzerinde bir doğrulukla tespit ediyor.

Predictor Early ile erken ve doğru sonuç

Yüksek hassasiyete sahip Predictor Early,  hiçbir hamilelik testinin yapamadığını başararak beklenen adet gününden önce bile sonuç veriyor. Predictor Early, hamileliği adet gecikmesinden 6 gün öncesine kadar %99’un üzerinde bir doğruluk oranıyla tespit ediyor.

Predictor Express ile sonucu 1 dakikada öğrenin

Predictor Express, beklenen adet gününden itibaren gebeliği yalnızca 1 dakika içinde %99'un üzerinde bir doğruluk oranıyla tespit ediyor. Düzensiz adet döngüsü olan kadınların testi son ayın en uzun döngüsü temel alarak uygulanması öneriliyor.Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SAĞLIK Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI