Bugun...SAÇ ONARIMINDA GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

AVEDA’NIN YENİ BOTANICAL REPAIR™ KOLEKSİYONU İLE SAÇLARINIZI EN GÜÇLÜ HALİNE DÖNÜŞTÜRÜN.

facebook-paylas
Tarih: 15-09-2020 20:07

SAÇ ONARIMINDA GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ

Çevre liderliği ve sorumluluğuna örnek oluşturma misyonuna sahip yüksek performanslı saç bakım markası olan Aveda, bitkilerin onarım teknolojisini kullanarak saçı anında güçlendiren, onaran ve dönüştüren devrim niteliğindeki yeni koleksiyonunu duyuruyor. Aveda, YENİ Botanical Repair™ serisini geliştirirken markanın botanik laboratuvarında 6 yıldan fazla süre boyunca araştırma yaptı. Aveda’nın kimya, organik kimya, polimer kimyası ve farmakognozi disiplinlerinden oluşan uzman ekibi, yıpranmış saçlar için yoğun onarım sağlayabilen güçlü ve etkili bitki teknolojilerini araştırdı. Bu uzman ekip çok yönlü bir yaklaşım belirleyerek, saçın üç temel katmanına da içten dışa bakım yaparak yoğun onarım sağlayabilen sinerjik çalışan bir teknoloji yarattı. Bitkilerin gücüyle 3 katmanlı saç onarım teknolojisi, saçı anında onarıp güçlendirerek dönüştürüyor. Sonuç: Botanical Repair™ —yüksek performanslı, vegan, %93 doğal türevli bakım serisi perakende ve profesyonel bakım ürünleriyle tüketiciyle buluşuyor.  

Aveda’nın Saç Bakım ARGE Direktörü PhD Camille Sasik, “Saç onarımı tüketicilerimiz tarafından en fazla talep edilen saç bakımı ihtiyaçlarından biri. Uzman ekibimiz bu ihtiyacı karşılamak için yeni teknolojilerle doğal içerikleri sürekli olarak araştırmakta ve incelemektedir. Botanical Repair™ serisinin geliştirilmesi 6 yıl boyunca dünya çapında en güçlü bitkisel içerikleri araştırdık ve farklı içerik kombinasyonlarını test ederek mümkün olan en güçlü faydayı sağlamayı hedefledik. Sonuç ise sacha inchi, avokado ve organik sertifikalı yeşil çay gibi güçlü bitkisel içeriklere sahip %93 doğal olarak türevli* Botanical Repair™ serisi.  Botanical Repair™ serisinin devrim yaratacak ileri bitkisel teknolojisi sayesinde saç içinde yeni bağlar oluşturarak saçı içten dışa onarıyor ve güçlendiyor.” yorumunda bulunuyor. 

Botanical Repair™, bitkilerin gücü ile saçın 3 temel saç katmanını onarıyor ve güçlendiriyor. Bitkisel moleküller saçın yapısal bütünlüğünü güçlendirmek için kritik bir öneme sahiptir. Bitkisel moleküller saçın iç yapısında bulunan bağlarını çoğaltırken, zengin besleyici bitkisel harman ise kırılmayı önlemek için saçı yumuşatıyor ve kolay taranır hale getiriyor. Sonuç: Gözle görülür biçimde daha canlı, parlak ve doğanın gücüyle hayat kazanmış saçlar. Saçlar hiç yıpranmamış gibi görünüyor ve hissettiriyor. 

Botanical Repair™ yıpranmış ve onarım ihtiyacı olan tüm saç tipleri ve dokuları için formüle edilmiştir. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için de kullanımı güvenlidir. Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZİN Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI